Prowadzenie Social Media Łódź

Poprowadzimy Twoje konta społecznościowe

OBŁUGA SERWISÓW SPOŁECZNIOŚCIOWYCH ŁÓDŹ

Nim przejdziemy do rzeczy, chcielibyśmy, abyś odpowiedział sobie na jedno proste pytanie – czy wyobrażasz sobie życie bez Facebooka, Instagrama czy innego serwisu społecznościowego?

Aktualnie tego rodzaju media są używane przez blisko 20 mln Polaków. I w sumie trudno się temu dziwić. Serwisy te stwarzają użytkownikom niezwykle ogromne możliwości. Jedną z nich jest możliwość dotarcia z wybranymi produktami czy usługami do konkretnej grupy docelowej. Nie ma też co ukrywać, promocja firmy w Social Media jest tańszym rozwiązaniem niż w Google.

Utworzenie i rzetelne prowadzenie firmowego fanpage generuje wiele korzyści.

 • Firma jest bardziej zauważalna i dociera z ofertą do szerokiego grona potencjalnych
  klientów.
 • To doskonały sposób na wygodne informowanie klientów o aktualnej ofercie i ewentualnych zmianach zachodzących w firmie.
 • Firmowy fanpage to przede wszystkim szybki i zarazem bezpośredni kontakt z klientami.
 • Taki profil w mediach społecznościowych to możliwość chwalenia się oraz dzielenia osiągnięciami i sukcesami firmy, co ma wpływ na skuteczne budowanie wizerunku.

Właściwie dotyczy to nie tylko Facebooka, ale też Instagrama, Twittera czy LinkedIn.

Prowadzenie Social Media to nasza specjalność. Klienci decydujący się na tę usługę, mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także wysoką jakość obsługi. Wszystkim klientom zapewniamy indywidualną wycenę, której dokonujemy na podstawie indywidualnych potrzeb i możliwości. W ramach wykonywanej usługi nie tylko tworzymy profil, ale też regularnie zamieszczamy wartościowe wpisy, publikujemy grafikę i zdjęcia. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my zajmiemy się całą resztą.

Dlaczego to właśnie my powinniśmy prowadzić Social Media dla Twojej firmy?

Firm oferujących prowadzenie firmowego fanpage jest wiele. Nie wszystkie jednak działają legalnie, nie każda świadczy usługi na tym samym, wysokim poziomie. Jeżeli więc chcesz oszczędzić sobie złości, straty czasu i pieniędzy, zgłoś się do nas. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Social Media. Oferujemy kompleksowe usługi, co ma na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Doradzimy Ci, wyjaśnimy wszystkie niejasności, przedstawimy Ci aktualne możliwości w zakresie reklamowania firmy w Internecie, konkretnie w mediach społecznościowych, a także opracujemy plan działania. Co więcej, rzetelnie zajmiemy się jego realizacją.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • utworzenie i aktualizację fanpage,
 • zaawansowaną konfigurację,
 • indywidualną strategię,
 • publikację postów,
 • projekty graficzne,
 • płatne kampanie reklamowe,komunikację z fanami,

oraz wiele więcej.

Zarówno zakres działań, jak i cennik ustalamy indywidualnie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, angażując się w powierzone zadania w stu procentach. Jeżeli marzysz więc o tym, aby Twoja firma zaistniała w sieci i szybko zdobyła popularność, skontaktuj się z nami. A teraznie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Cię do współpracy!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Bezpłatna wycena

  Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

   #RECENZJE

   SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

   SPERA

   Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

   HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
   Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

   ALTEZA
   Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

   GOODCODE
   Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

   CENTRUM OPIEKI FAMILIA
   W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

   I ŚLUBUJĘ CI

   Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

   EM SEO

   Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

   EKO-KOMPLEKS

   Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

   FIRMA REKLAMOWA FLESZ