Audyt Contentu Łódź

Zwracaj uwagę atrakcyjnymi tekstami

OPTYMALIZACJA I AUDYT CONTENTU ŁÓDŹ

Odpowiednio przeprowadzony AUDYT CONTENTU na stronie internetowej lub E-sklepie, znacznie poprawi wizerunek w oparciu o najważniejsze rankingi wyszukiwarki Google.pl

W jakim celu Audyt Contentu?

Z uwagi na to, że posiadasz własną stronę internetową, zastanawiasz się, czy Audyt Contentu jest dla Ciebie? Czy powinieneś skorzystać z tej usługi? Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest i jak brzmi jego definicja… Otóż Audyt Contentu to nic innego jak szczegółowa analiza jakości i użyteczności pod względem SEO dosłownie wszystkich elementów contentu. Ma to na celu dokonanie podziału na te elementy, których nie należy zmieniać, te, które trzeba poprawić, a także elementy, które powinno się usunąć bądź połączyć z istniejącymi.

Audyt Contentu przeprowadza się między innymi w celu sprawdzenia kondycji strony pod kątem SEO. Każdy posiadacz własnej wizytówki w sieci chyba zdaje sobie sprawę z tego, że algorytmy wyszukiwarek z czasem ulegają zmianie, a linki zewnętrzne po prostu wygasają. Ponadto trzeba zadbać o to, aby jakość strony współgrała z wymaganiami współczesnych użytkowników. Tak więc strona nie może być zbyt przestarzała, bo straci popularność.

Treść strony ma służyć nie tylko robotom, ale i użytkownikom

Przygotowując content na stronę trzeba myśleć nie tylko o robotach wyszukiwarek, ale również o użytkownikach, którzy będą czytać te teksty. Muszą być w związku z tym czytelne, interesujące i wartościowe, a z drugiej strony długie, odpowiednio nasycone słowami kluczowymi i w dodatku opracowane z zachowaniem pewnej struktury – z zastosowaniem nagłówków. Dla kogoś, kto nie ma doświadczenia w pisaniu tego rodzaju treści, zadanie to może być niezwykle trudne. Jednak dobry copywriter bez problemu poradzi sobie z tym.

Audyt Contentu obejmuje również poprawność gramatyczną. Treść publikowana na stronie musi być pozbawiona wszelkich błędów. Wszystko to po to, by nie tylko dobrze się ją czytało, ale by czytelnicy, potencjalni i obecni klienci odebrali ją jako rzetelną.

Prowadzisz własną firmę i nie wystarcza Ci czasu?

Prowadzisz własną działalność i masz w związku z tym mnóstwo spraw, którymi powinieneś zająć się jak najszybciej? W dodatku brakuje Ci doświadczenia w tworzeniu dobrego contentu? Powierz to zadanie naszej agencji!

Wykonamy dla Ciebie profesjonalny Audyt Contentu, dzięki któremu dowiesz się, czy treści opublikowane na stronie są skuteczne. Jeżeli okaże się, że nie spełniają nawet podstawowych standardów, pomożemy Ci to zmienić. Przygotujemy teksty wartościowe dla czytelników i zarazem przyjazne robotom. Dzięki nowej treści Twoja strona zyska na wartości. Skontaktuj się z nami już dziś. Najpierw uważnie Cię wysłuchamy, a następnie przejdziemy do intensywnej pracy nad contentem Twojej wizytówki w sieci.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę,
  • fachowe doradztwo,
  • maksymalne zaangażowanie w każde zlecenie,
  • stały, dobry kontakt,
  • przystępne ceny.

Jeżeli już dziś wiesz, że content Twojej strony nie należy do najlepszych, zgłoś się do naszej Agencji!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ