Teksty do Social Media Łódź

Atrakcyjne unikatowe treści to podstawia E-biznesu

TWORZENIE TEKSTÓW DO SOCIAL MEDIA

Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram i blog… – to właściwie dziś już standard. Swoje profile ma tam większość firm, która zadbała o wizerunek swojej firmy, celnie wybierając te właśnie środowiska komunikacji oraz reklamy.

Facebook, Instagram, Twiter, LinkedIn Blog to dziś już obowiązek!

W dobie Internetu docieranie do potencjalnych klientów, odbywa się bez kosztownych reklam prasowych i telewizyjnych. Wystarczy dobry komunikat, który skutecznie przykuje uwagę odbiorców. Stąd przyszła moda na prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych. Tworzenie postów do Social Media to idealne zadanie dla copywritera.

W ciągu każdego dnia aż 30% czasu spędzanego w sieci poświęcamy na media społecznościowe. Copywriter, który prowadzi konto firmy w Social Media, musi postarać się o to, aby opublikowany przez niego wpis zainteresował i zaangażował odbiorców. Jego zadaniem jest również dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów, budowanie wizerunku firmy i tworzenie atrakcyjnych treści. Zadanie nie jest proste, ale dobry copywriter poradzi sobie z tym bez najmniejszego problemu.

W jaki sposób tworzyć teksty do Social Media?

Pomysły bywają najróżniejsze, ale najlepiej postępować według określonych zasad. Tak więc każdy wpis powinien być jasny, zwięzły, atrakcyjny i wiarygodny. W niektórych portalach społecznościowych nie ma miejsca na obszerne wpisy. Trzeba więc przygotować treść, która mimo ograniczeń znakowych wciągnie czytelnika i zachęci do interakcji. Inna zasada tworzenia wpisów mówi o tym, że treści te powinny być użyteczne, ważne i szczegółowe. I to faktycznie jest prawda. Choć zasad tworzenia wpisów do social media jest wiele i nie brakuje też poradników tworzonych przez ekspertów, wiele osób prowadzących firmowe konta nie potrafi tworzyć dobrych tekstów. W sumie nie ma co się dziwić. Wymaga to wiedzy i doświadczenia. Jeżeli ktoś właśnie rozpoczął działalność i zdecydował się na utworzenie kont w poszczególnych serwisach, może mieć niemałe trudności z dotarciem do klientów za ich pośrednictwem.

Dlaczego obecność na Social Media jest WAŻNA?

Social Media to możliwość wygodnego i zarazem nowoczesnego dotarcia do potencjalnych klientów. W tym przypadku można ich zdobyć i zatrzymać wyłącznie tworząc dobre wpisy. Firma, która ma Fanpage na Facebooku jest postrzegana przez otoczenie jako profesjonalna, nowoczesna, otwarta na nowe kontakty. To ma automatycznie ogromny wpływ nie tylko na wzrost sprzedaży produktów czy usług, ale również na wizerunek firmy.

Zdając sobie sprawę z tego, jak trudne może być tworzenie dobrych wpisów przynajmniej dla niektórych przedsiębiorców, postanowiliśmy ułatwić im to zadanie. W ten sposób dodaliśmy do oferty usługę tworzenia tekstów do Social Media. Akurat mamy w tym całkiem spore doświadczenie. Znamy zasady tworzenia wpisów, konkurencję, oczekiwania potencjalnych klientów i tym samym użytkowników portali społecznościowych. Jeżeli tylko zechcesz, pomożemy Ci dotrzeć do nowej grupy odbiorców. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do kontaktu. Bo tylko podczas rozmowy będziemy mogli wyjaśnić, co możemy dla Ciebie zrobić.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ