Artykuły do gazet i E-booków Łódź

Zaprezentuj swoje usługi w prasie lub na E-booku

TWORZENIE TEKSTÓW I ARTYKÓŁÓW DO GAZET I E-BOOKÓW

Potrzebujesz artykułu do gazety? Chcesz przygotować go samodzielnie, ale pomimo zgromadzonych materiałów nie wiesz, jak się za to zabrać? Wcale nas to nie dziwi. Nie każdy ma talent do pisania…

Jak pisać dobre artykuły do gazet?

Tak naprawdę pisanie artykułów prasowych nie jest trudne, ale tylko pod warunkiem, że dobrze zna się reguły i zasady, którymi kierują się profesjonaliści. Pamiętaj, że niestaranność, nieudolność stylistyczna czy gramatyczna potrafią całkowicie zniszczyć zamierzony efekt. Jak wobec tego pisać dobre artykuły do gazet? W pierwszej kolejności należy sformułować tezę artykułu, która powinna być wyrażona w dwóch do pięciu zdaniach. Ponadto w poszczególnych artykułach trzeba stosować akapity. Lepiej rozpocząć artykuł od konkretów, niż pisać długi, majestatyczny wstęp. Przy tego rodzaju tekstach najlepiej zrezygnować z zaskakującej puenty ujętej gdzieś dopiero na końcu. Artykuł w całości powinien mieć sens i być wartościowy dla czytelnika. Autor tekstu publikowanego w gazecie musi być błyskotliwy, a do tego pisać dynamicznie, zachować porządek i umiar. Nie należy stosować jednowyrazowych nagłówków czy przyjacielskich, nieoficjalnych środków wyrazu. Dojrzałe artykuły prasowe z rzetelną wiedzą przynoszą właścicielom wiele korzyści. Zamiast jednak zamęczać czytelników laniem wody, lepiej opowiedzieć im historię, która trafi prosto w serce. Nie wiesz jak to zrobić? Nie szkodzi, my to wiemy i chętnie w tym pomożemy!

Czy potrafisz napisać taki tekst? Dla wielu osób jest to bardzo trudne. Jeżeli więc i Ty masz z tym problem, zgłoś się do nas, powiedz nam, czego potrzebujesz albo inaczej… co chcesz przekazać swoim czytelnikom i do jakiej grupy odbiorców dotrzeć, a my już zajmiemy się resztą.

Co oferujemy?

Piszemy wysokiej jakości merytoryczne artykuły do gazet, które nie tylko dobrze się czyta, ale i całkiem przyjemnie się na nie patrzy. Przyjmujemy zamówienia na artykuły różnego rodzaju. Ponadto jesteśmy w stanie podjąć się przygotowania tekstu niezależnie od tematyki. Zleć nam cokolwiek na próbę, a przekonasz się, że warto z nami współpracować. Z przyjemnością pomożemy Ci opracować dobry artykuł, który przypadnie do gustu Twoim czytelnikom.

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie nam powinieneś zlecić przygotowanie artykułu do gazety? Sprawdź, jak działamy!

Zanim rozpoczniesz współpracę z naszą firmą, musisz wiedzieć, że cały czas przeglądamy krajowe gazety i artykuły w magazynach. Jesteśmy nastawieni na nieustające słuchanie – słuchamy konkurencji. W dodatku działamy nieszablonowo. Jako zespół kreatywnych i nastawionych na rozwój ludzi, dążymy do doskonałości. Stale podnosimy sobie poprzeczkę, chcąc w ten sposób zaspokajać potrzeby zleceniodawców i przede wszystkim czytelników.

Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie zlecają nam pisanie artykułów do gazet i nie tylko. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą ofertą usług, które świadczymy klientom z należytą starannością od wielu lat. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ