Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Włącz skuteczne zdobywanie nowych klientów

POZYCJONOWANIE STRON ŁÓDŹ

Pozycjonowanie oraz optymalizacja SEO to najważniejsze pozycje naszej firmy. Włącz pozycjonowanie swojej strony i zdobywaj coraz lepsze pozycję oraz nowych klientów.

Pozycjonowanie stron to najważniejsza pozycja naszej Agencji!

Myślę, że będzie uczciwie jeśli napiszemy, że pozycjonowanie oraz optymalizacja SEO to najważniejsze pozycje firmy Sono Seo. Tak samo jednym z ważniejszych elementów całego procesu jest odpowiedni wybór wyrażeń kluczowych, na jakie mielibyśmy pozycjonować Państwa stronę internetową. Jest to BARDZO WAŻNE, ponieważ tak naprawdę od tego właśnie zależy sukces lub porażka naszego przedsięwzięcia. Odpowiednio wybrane frazy kluczowe finalnie przyczynią się do zwiększenia odwiedzin Państwa strony przez potencjalnie, nowych Klientów.

Uczciwe i przejrzyste zasady współpracy!

Ty decydujesz – ile i jakie słowa kluczowe chcesz pozycjonować. Rezygnując lub dołączając dowolną frazę kluczową masz możliwość kształtowania ostatecznej kwoty, którą chcesz przeznaczyć na reklamę swojej strony.

Płatności za każdy miesiąc z dołu – Płacisz tylko za efekt naszej pracy, zawsze za każdy miesiąc z dołu. W sytuacji, kiedy dane słowo kluczowe spadnie na pozycje niższe niż te ustalone, pozostaje bez opłat.

Płatności tylko za wyniki – płacisz tylko za efekt naszej pracy w postaci stabilnych pozycji dla Twojej strony.

Każda fraza kluczowa kosztuje – dlatego nie proponujemy Klientom rozwiązań niepotrzebnych. Jako sam początek dobrej współpracy, proponujemy Państwu fachową nieodpłatną pomoc w wytypowaniu odpowiednich fraz kluczowych, na jakie miałaby być pozycjonowana Państwa strona.

Uczciwe zasady – nawet jeśli Twoja strona znajdzie się na wyższych pozycjach niż te ustalone wcześniej – cena nie ulegnie zmianie!

Nieodpłatne przygotowanie oferty – możesz bezpłatnie i bezinteresownie zapytać o cenę jaka wiąże się z reklamowaniem Twojej strony internetowej.

Bezpłatna pomoc w wybraniu fraz kluczowych – w sytuacji kiedy masz wątpliwości co do wybory fraz kluczowych na jakie chcesz pozycjonować swoja stronę www, pomożemy wybrać Ci optymalne rozwiązania dla Twojej strony.

Skuteczne pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych – to coś więcej niż tylko działania, mające na celu umiejscowienie witryny na możliwie najwyższej pozycji w wyszukiwarce. To jednocześnie nieograniczona przestrzeń reklamowa, odpowiedź na oczekiwania użytkowników, widoczność zawsze tam gdzie trzeba i kiedy trzeba, długofalowe efekty, a także budowanie zaufania i świadomości marki.

W ramach współpracy otrzymujesz:

 • możliwość dodania nowych wyrażeń kluczowych (po ich wcześniejszej analizie rentowności oraz konkurencji)

 • opłaty tylko za ustalone pozycję. Jeśli dana fraza znajdzie się poza top-10 pozostaje bez opłat, tak samo jeśli znajdzie się w top-3, cena nie ulegnie zmianie,

 • dopasowanie oraz wdrożenie strategii pozycjonowania na podstawie potencjału strony,
  konkurencji oraz branży klienta

 • udostępniamy indywidualne konto do samodzielnego śledzenia pozycji dla swojej strony.

 • pomoc i doradztwo w zakresie poszukiwania konwertujących wyrażeń kluczowych oraz wdrażanie ich do strategii pozycjonowania na stronie

 • analiza nasycenia wyrażeń kluczowych na podstronach serwisu i dostosowanie do aktualnych wymagań wyszukiwarki Google.pl

 • podpięcie strony pod narzędzia Google Search Console, Google Analytics (o ile takowe konta nie istnieją) oraz Google Moja Firma (jeśli prowadzą Państwo lokalny sklep).

 • aktualizacja strony, w przypadku zmian algorytmów Google.pl oraz wdrażanie odpowiednich zmian (po wcześniejszej konsultacji z właścicielem strony)

 • obserwacja optymalizacji witryny internetowej

 • analiza i pomoc w wybraniu właściwych wyrażeń kluczowych

 • tworzenie profesjonalnych tekstów branżowych do wiodących katalogów stron oraz treści publikowanych za sprawą artykułów sponsorowanych

 • dodanie strony do narzędzia Bing i wnikliwe jej zaindeksowanie w tej wyszukiwarce dzięki czemu znacznie zwiększy się ruch na stronie.

 • pokrycie opłat związanych z dodawaniem wpisów do katalogów, zaplecz branżowych oraz związanych z publikacją artykułów sponsorowanych

 • regularne pozyskiwanie linków głównie z naszych prywatnych baz w środowisku Word Press prowadzących do strony z wartościowych serwisów zewnętrznych

 • pozyskiwanie linków oraz budowanie świadomości marki, a także reklamowanie produktów za sprawą wpisów na forach – marketing szeptany.

 • monitorowanie działań SEO

 • dokładny raport ze wszystkich pozycjonowanych wyrażeń kluczowych w opariu o każdy dzień danego miesiąca rozliczeniowego

 • zbieranie oraz analiza raportów

 • doradztwo w zakresie działań, które mogą pomóc w przekonaniu klienta do produktów i ułatwienia mu korzystania ze strony

Etapy współpracy

RENTOWNOŚĆ

Na początku ustalamy strategię pozycjonowania.

Każdy przypadek, tak samo branża lub potrzeba jest inna, dlatego też pierwszym krokiem jest opracowanie na podstawie przesłanych informacji oraz linku do strony internetowej strategii pozycjonowania. Ta usługa wraz z wyceną usługi jest bezpłatna, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy lub skontaktujesz się telefonicznie.

AUDYT

Optymalizacja SEO

Odpowiednia optymalizacja SEO strony internetowej, bloga czy też sklepu jest najważniejsza. Audyt SEO polega na kompleksowym przystosowaniu strony internetowej pod pozycjonowane słowa kluczowe i aktualne wymogi algorytmy katalogu Google. Jest to w zasadzie niezbędny krok do osiągnięcia wysokich efektów w przyszłości. Modyfikacje na stronie możemy wprowadzić samodzielnie lub możesz zająć się tym osobiście.

ZDOBYWANIE WARTOŚCIOWYCH LINKÓW DO STRONY

Zdobywanie wartościowych oraz urozmaiconych linków do Państwa strony to podstawa działań związanych z pozycjonowaniem.

Gdy optymalizacja strony zostanie już skończona czas przystąpić do głównego działania, mającego na celu wypozycjonowanie strony. Mówimy tutaj oczywiście o systematycznym i naturalnym zdobywaniem linków ze sprawdzonych i co ważne urozmaiconych środowisk. Na koszt miesięczny za pozycjonowanie składa się właśnie budżet potrzebny na opłacanie publikacji linków. Linki pozyskiwane są z różnych źródeł w zależności od konkurencji na rynku oraz budżetu na SEO: z artykułów sponsorowanych, wartościowych katalogów, forów tematycznych, profili, blogów i z social media (linki nofollow).

RAPORTY

Pod koniec miesiąca przychodzi czas na podsumowanie.

Po każdym pełnym miesiącu realizacji usługi pozycjonowania strony przygotowujemy dla klientów kompleksowe raporty pokazujące efekty naszych działań. W raporcie znajdują się wszystkie wyrażenia kluczowe na które pozycjonowana jest strona wyszczególniając każdy dzień danego miesiąca, którego dotyczy raport. My akurat wykonujemy to sprawdzonym i wiarygodnym narzędziem w platformie Seo-Stat.pl. Dla chętnych udostępniamy konto do samodzielnego śledzenia pozycji dla swojej strony.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ