Content Marketing Łódź

Tworzenie i dystrybucja wartościowych treści

ZWRÓĆ NA SIEBIE UWAGĘ ATRAKCYJNYMI TEKSTAMI

Content marketing to nic innego jak strategia polegająca na pozyskiwaniu klientów przy pomocy publikacji, nie tylko przydatnych, ale też atrakcyjnych treści mających na celu zainteresowanie ogólnej i ściśle określonej grupy odbiorców.

Content marketing to coś więcej, niż szansa na popularyzację marki!

Jeżeli uważasz, że właśnie tym sposobem mógłbyś przykuć uwagę potencjalnych klientów i poszerzyć grono obecnych, koniecznie skontaktuj się z naszą agencją.

Oferujemy content marketing na wysokim poziomie. Do najpopularniejszych jego form można zaliczyć poradniki, artykuły sponsorowane, artykuły eksperckie, video, ikonografiki i wiele więcej. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie tego, co Cię interesuje, po prostu zapytaj. Pamiętaj, że lubimy wyzwania i z ogromnym zapałem podejmujemy się realizacji nowych zadań.

Content marketing tworzy podstawy do budowania widoczności w wyszukiwarce. Ponadto sprawia, że użytkownicy zupełnie naturalnie i chętnie linkują dobre treści, co ma wpływ na poprawę pozycji strony w wyszukiwarce.

Koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my poinformujemy Cię, co możemy dla Ciebie zrobić. Stań się partnerem dla swoich klientów. Odpowiadaj na pytania, pomagaj, aby zbudować zaufanie.

Zalety Content Marketingu dla Twojej firmy:

  • zwiększona sprzedaż produktów lub usług,
  • mniejsze wydatki,
  • wzrost liczby lojalnych klientów,
  • profesjonalny i wiarygodny wizerunek firmy,
  • czytelnicy oraz klienci widzą, że strona firmowa „żyje”

ETAPY WSPÓŁPRACY

Zobacz w jaki sposób przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami oraz jak wyglądają dalsze etapy walki o dobrą reputację na rynku.

Strategia

Trzeba wiedzieć co robić

Usługę znaną jako Content Marketing można wykorzystać na bardzo wiele sposobów w zależności od branży oraz grupy docelowej, do której chcemy trafić z naszymi materiałami reklamowymi, którymi mogą być teksty / materiały video / materiały graficzne. Dlatego na początku nasi specjaliści od marketingu przygotowują koncepcję strategii, którą moglibyśmy wdrożyć. Dokonanie takiej analizy jest bezpłatne, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz wyceny. W odpowiedzi otrzymasz informacje, jak można wykorzystać Content Marketing na Twojej stronie, w Twojej firmie oraz z jakimi kosztami będzie się to wiązało i w jakim czasu.

Budowanie atrakcyjnej treści

Profesjonalny tekst celnie trafiający w Twojego klienta

Napiszemy i wdrożymy na Twojej stronie atrakcyjne i wysokiej jakości treści, zgodnie z ustaloną wcześniej strategią. Dzięki temu Twoja strona nie będzie służyła tylko i wyłącznie sprzedaży usług czy też produktów, ale również stanie się bazą wiedzy, „firmową wikipedią”, po którą będą często sięgać Twoi potencjalni, nowi klienci. Jeśli uda Ci się rozwiązać ich problem, pomożesz im to zdobędziesz zaufanie dzięki któremu istnieje duża szansa, że podejmiecie współpracę. Publikacje treści będą rozłożone w odpowiednim odstępie czasu w ramach ustalonego wcześniej natężenia.

Promowanie naszych publikacji

Pokarz swój tekst jasno i wyraźnie

Samo napisanie wartościowego contentu, to bardzo ważna sprawa, jednak to zaledwie połowa sukcesu. Trzeba jeszcze umiejętnie i sprytnie przyciągnąć do niego potencjalnych klientów. Z tego też powodu nasze publikacje są jeszcze dodatkowo promowane poprzez: usługę pozycjonowania, płatnych kampanii w Social Media, wpisów na grupach w Social Media, kampanie Google Adwords czy wreszcie marketing szeptany. Ty decydujesz w jakim budżecie chcesz przeznaczyć w zakresie promocji swojej firmy.

Raport z przeprowadzonych działań

Raportujemy Ci nasze dokonania

W ustalonych wcześniej przedziałach czasowych otrzymasz od nas raport opublikowanych artykułów, poradników lub innych form contentu. Nie zabraknie również raportu z promocji publikacji oraz statystyki odwiedzin. Dzięki temu będziesz mógł przemyśleć i przeanalizować, czy prowadzona kampania Content Marketingu jest według Ciebie skuteczna, czy przynosi zamierzony efekt i czy wreszcie spełnia Twoje oczekiwania.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ