Projektowanie wizytówek firmowych Łódź

Nie pozwól o sobie zapomnieć, wręcz wizytówkę

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK DWUSTRONNYCH ŁÓDŹ

Wizytówka to wciąż podstawia! Zaprojektujemy dla Ciebie i Twojej firmy profesjonalne wizytówki, które pomogą Ci w zdobywaniu kontaktów biznesowych.

Wizytówki to wciąż podstawa

Jesteś właśnie na etapie otwierania własnej firmy? A… może chcesz zmienić coś w działalności, którą prowadzisz od lat? Wyjść do potencjalnie, nowych klientów, zwiększyć swoją popularność, popracować nad kampanią reklamową? W związku z tym pomyśl o wizytówkach, które mogą okazać się niezwykle pomocne przy tego rodzaju działaniach.

Pomimo iż jednym z najnowocześniejszych nośników reklamy aktualnie jest strona internetowa i też w ten właśnie sposób sięga się po kontakty do poszczególnych firm, wizytówki w wersji znanej od lat – papierowej – wciąż są w modzie. Przez ostatnie lata intensywnie pracowano nad ich wyglądem, a projekty, które się teraz tworzy, zdecydowanie odbiegają od tych oferowanych kilkanaście czy nawet kilka lat temu. Wszystko wskazuje więc na to, że wizytówki wciąż mają ogromne znaczenie, dlatego każdy, kto ma potrzebę dzielenia się swoimi danymi kontaktowymi, powinien mieć przy sobie, choć kilka profesjonalnych wizytówek.

Jakie powinny być wizytówki?

Aktualnie drukarnie wręcz zachęcają do składania zamówień na druk wizytówek, oferując tę usługę w wyjątkowo niskiej cenie i zapewniając o wysokiej jakości wydruku. Projekt można stworzyć nawet samodzielnie, posługując się gotowymi szablonami. Tylko – czy warto? Z doświadczenia wiemy, że takie projekty do najlepszych nie należą. Nie zawierają podstawowych elementów, z jakich powinna składać się współczesna wizytówka. Co więcej… nie ujmują swym wyglądem, nie pozwalają wyróżnić się na rynku. Dziś w czasach tak silnej konkurencji, nawet takie produkty reklamowe jak wizytówki muszą mieć w sobie „to coś”. Muszą przede wszystkim współgrać z aktualnym wizerunkiem osoby czy firmy. Tak więc wykonanie dobrego projektu jest nie lada wyzwaniem. Co w związku z tym? Najlepiej zlecić to zadanie specjalistom. Czyli komu? Chociażby nam!

Co możemy Ci zaoferować?

Przede wszystkim dobry projekt wizytówki w atrakcyjnej cenie. Doskonale znamy potrzeby klientów, cały czas śledzimy wciąż zmieniające się trendy, mamy też specjalistyczne narzędzia, dzięki którym możemy projektować oryginalne, ponadczasowe i atrakcyjne wizualnie wizytówki, przyciągające uwagę otoczenia i tym samym motywujące do zatrzymania ich przy sobie na dłużej.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

  • Profesjonalnym podejściem do każdego klienta.
  • Maksymalnym zaangażowaniem w każdy projekt.
  • Rozsądnym cennikiem.
  • Kilkoma propozycjami graficznymi do wyboru.
  • Fachowym doradztwem.

Ponadto zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń!

Już dziś złóż zamówienie na wizytówki dla swojej firmy, a otrzymasz profesjonalny projekt. Rozliczymy się dopiero w momencie, w którym zaakceptujesz naszą propozycję. W razie potrzeby naniesiemy zasugerowane przez Ciebie poprawki, tak by, jak najszybciej uzyskać projekt spełniający Twoje najskrytsze oczekiwania. Korzystając z okazji, zapraszamy Cię do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych usług, ponieważ wizytówki to nie wszystko, na czym się znamy. Sprawdź wobec tego, co jeszcze możemy zrobić dla dobra Twojej firmy.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ