Artykuły specjalistyczne Łódź

Opisz profesjonalnie swoje produkty oraz usługi

TWORZENIE TEKSTÓW ARTYKUŁÓW SPECJALISTYCZNYCH

Masz obszerną wiedzę, dobry produkt którym pragniesz dzielić się z innymi, ale nie potrafisz „ubrać jej w odpowiednie słowa”? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Artykuły specjalistyczne.

Pomimo ogromnych chęci i zapału do tego, by robić wiele rzeczy, wciąż brakuje Ci czasu na wszystko? Masz obszerną wiedzę, którą pragniesz dzielić się z innymi, ale nie potrafisz „ubrać jej w odpowiednie słowa”? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

W naszym zespole znajdziesz copywriterów z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu artykułów specjalistycznych. Piszemy na różne tematy, zależnie od zapotrzebowania. Czy to oznacza, że jesteśmy specjalistami w każdej dziedzinie? Nie. Zdecydowanie nie! Po prostu wiemy, jak pisać, a wiedzę… wiedzę zawsze można przyswoić. W tym celu przed rozpoczęciem pracy nad konkretnym artykułem wykonujemy solidny research. Dzięki temu jesteśmy w stanie pisać o wszystkim.

Czym tak napraweę jest artykuł specjalistyczny?

W naszym zespole znajdziesz copywriterów z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu artykułów specjalistycznych. Piszemy na różne tematy, zależnie od zapotrzebowania. Czy to oznacza, że jesteśmy specjalistami w każdej dziedzinie? Nie. Zdecydowanie nie! Po prostu wiemy, jak pisać, a wiedzę… wiedzę zawsze można przyswoić. W tym celu przed rozpoczęciem pracy nad konkretnym artykułem wykonujemy solidny research. Dzięki temu jesteśmy w stanie pisać o wszystkim. Artykuły specjalistyczne zwane też eksperckimi to teksty o charakterze informacyjnym. Przygotowanie go wymaga zarówno fachowej wiedzy, jak i konkretnych danych. Od zwykłego artykułu odróżnia go przede wszystkim wysoka wartość merytoryczna, a nierzadko również kwalitatywny język. W tego rodzaju artykułach zazwyczaj zawarte są nie tylko wypowiedzi ekspertów, ale też odwołania do literatury.

Jakie są cele artykułów specjalistycznych?

  • przekazanie rzetelnej wiedzy,
  • udzielenie wskazówek – rad,
  • wyjaśnienie skomplikowanych pojęć – zagadnień, czy też problemów,
  • informowanie o ewentualnych zmianach lub nowościach (nowe trendy, innowacje technologiczne).

Zapamiętaj! Zależnie od tematyki artykułu specjalistycznego, może on pośrednio informować o firmie czy jego ofercie, ale muszą to być informacje bezstronne i rzeczowe.

W marketingu dobrze opracowany artykuł ekspercki z jednej strony skutecznie przyciąga uwagę czytelników, a z drugiej zaś wspiera działania link buildingu oraz pozycjonowanie strony. Do tego zwiększa konwersję strony internetowej, korzystnie wpływa na prestiż firmy i do tego wzmaga zaufanie do marki. Nierzadko słyszy się, że tego typu artykuły są niezwykle pomocne w pozyskiwaniu nowych klientów, a co za tym idzie, zwiększają sprzedaż.

Jaki powinien być artykuł specjalistyczny?

Artykuł specjalistyczny powinien być przede wszystkim obiektywny. Pisząc go, należy wystrzegać się języka potocznego, a także określeń wartościujących. I… jeszcze jedno! Link brandowy na przykład do strony internetowej może zawierać wyłącznie w stopce, nazwie firmy albo w nazwisku eksperta. Nie jest to jednak konieczność. To oznacza, że można też w ogóle go nie zamieszczać.

Jeżeli potrzebujesz tak specjalistycznego artykułu, ale nie jesteś w stanie zająć się samodzielnym przygotowaniem tej treści, zgłoś się do nas. Powiedz nam, czego oczekujesz, do jakich czytelników chcesz trafić i co im przekazać, a my zajmiemy się resztą. Ty natomiast zyskasz spokój i czas, by zająć się tym, co przyniesie Ci więcej korzyści. Pamiętaj również, że w naszej ofercie znajdziesz też wiele innych usług. W tym oczywiście związanych z copywritingiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a o szczegóły zawsze możesz dopytać, kontaktując się z nami w dowolny sposób.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ