Teksty na stronę na zamówienie Łódź

Popraw skuteczność strony dzięki atrakcyjnym tekstom

TEKSTY NA STRONĘ INTERNETOWĄ

Zastanawiasz się, dlaczego pomimo naprawdę atrakcyjnej wizualnie strony firmowej, wielu internautów już chwilę po wyświetleniu się jej, tak po prostu ją opuszcza? Najwyraźniej dzieje się tak dlatego, że poza ciekawą grafiką nie ma na niej nic, co nie tylko przykułoby ich uwagę, ale i zatrzymało na dłużej. To może być spowodowane brakiem dobrej treści.

Tworzenie tekstów, które ściągają na stronę internautów, a co za tym idzie, potencjalnych klientów, nie jest prostym zadaniem. Budowanie naprawdę dobrego contentu wymaga czasu, bo im więcej się go poświęca, tym lepszą jakość dla tekstu można wypracować.

Tak więc pamiętaj! Dobry content to treść, która odróżnia witrynę od wielu innych stron znajdujących się w internecie. Nie ma co ukrywać, tylko dzięki wartościowej treści można łatwo i przede wszystkim skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów oraz ich portfeli. Popularność każdej, a szczególnie firmowej strony zależy od jej zawartości. Sam wygląd witryny to nie wszystko. W ostateczności to właśnie tekst, przykuwające uwagę słowa, motywują czytelników, klientów, do podjęcia konkretnego działania.

Co można zyskać, dzięki wartościowym tekstom?

Lista korzyści płynących z tytułu opublikowania na stronie wartościowych tekstów jest długa. Możliwość pozyskania większej ilości klientów to tylko jedna z nich. Trzeba koniecznie podkreślić, że Google lubi strony, które są wypełnione atrakcyjną i zarazem wartościową treścią. Unikalne teksty przyczyniają się wobec tego do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarce. Ponadto nie zapominaj, że przydatne teksty wpływają automatycznie na wzrost świadomości marki i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Ta w oczach odbiorców staje się ekspertem w branży, w której działa.

Jak tworzyć dobre teksty na stronę firmową?

Najlepiej zlecić to nam. Jako doświadczony i kreatywny zespół copywriterów jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu, nawet tekstom na stronę firmową. Przy pisaniu treści na strony firmowe postępujemy według modelu AIDA (Attention, Interest, Desire, Action). W ten sposób budujemy skuteczny przekaz. Co ma na celu wspomniany model? Przede wszystkim poprawne przeprowadzenie potencjalnego klienta przez poszczególne etapy zakupu.

  • Attention – przyciągnięcie uwagi,
  • Interest – wzbudzenie zainteresowania,
  • Desire – wzbudzenie pożądania,
  • Action – zachęcenie do zakupu poprzez zrozumiałego wezwania do działania.

Czy potrzeba czegoś więcej? Naszym zdaniem tak właśnie działać powinna każda treść publikowana na stronie Twojej firmy. Tworząc teksty na zlecenie naszych klientów, na potrzeby ich firm, unikamy lania wody, pisania dla zapełnienia treścią pustego miejsca na stronie czy bezmyślnego szprycowania treści słowami kluczowymi – bo przecież ma być przyjazna działaniom SEO. Wszystko robimy z wyczuciem, z dbałością o wysoką jakość merytoryczną i estetyczną tekstu. Chcemy, aby to, co piszemy, było po prostu przydatne.

Potrzebujesz tekstów na stronę? A może masz inne zlecenie z zakresu copywritingu? Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ