Projektowanie logotypów firmowych Łódź

Wręcz wizytówkę swojej firmy

LOGOTYPY FIRMOWE PROJEKT ŁÓDŹ

Wizytówka to w dalszym ciągu wciąż PODSTAWA! Poza tym, że jest po prostu potrzebna to świadczy ona również o profesjonalnym podejściu Twojej firmy.

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, komu powierzyć projekt  logotypu?

Prowadzisz własny biznes od lat, ale choć na brak pracy nie narzekasz, wciąż musisz mocno angażować się w poszukiwania nowych klientów? Pomimo iż stale rozwijasz firmę, nadal nie jest rozpoznawalna? Może to wina niedostatecznej reklamy, a… może chodzi o logotyp i inne oznaczenia firmowe, dzięki którym Twoja firma stałaby się w końcu widoczna dla innych. Jeżeli chcesz zmienić swoje logo albo dopiero stworzyć od podstaw nowe, zgłoś się do nas!

Czym właściwie jest logotyp?

To grafika, która jest interpretacją brzmienia nazwy i zarazem formą identyfikującą wytwór działalności, np. markę, firmę, czy produkt. Logotyp stanowi podstawowy środek komunikowania o istnieniu firmy czy marki. Ten graficzny element buduje pierwsze wrażenie i jednocześnie wskazuje właściwe kierunki skojarzeń. Zastosowana czcionka, znak graficzny, kolorystyka, układ elementów to wszystko, co ma ogromny wpływ na ciąg kolejnych zdarzeń podejmowanych w zakresie działań marketingowych

Jak działamy?

Przede wszystkim rozpoczynamy od szczegółowej i zarazem indywidualnej analizy konkretnego przypadku. Będziemy chcieli poznać nie tylko profil Twojej działalności i to, jaką marka jest w tym momencie, ale też to, jaką chce być w przyszłości. Dziś stworzony logotyp ma przecież służyć przez lata, a najlepiej przez cały okres istnienia firmy na rynku. Wpływ na kształt końcowy projektu ma wiele czynników – na przykład to, jaki ma mieć charakter i osobowość, dla kogo jest adresowana.

Jaki logotyp dla Ciebie stworzymy?

Zacznijmy od tego, jaki powinien być logotyp? Prosty – zapadający w pamięci, rozpoznawalny – wyróżniający się na tle konkurencji, ponadczasowy – niewymagający odświeżenia w przyszłości.

Tysiące osób oceniają Twój biznes jednym spojrzeniem, skupiając swój wzrok na logotypie. Element ten jest centralnym punktem strony internetowej, wizytówek, ulotek i pozostałych materiałów reklamowych. Logotyp wpływa na to, jak widzą Twoją firmę obecni i potencjalni klienci, przyszli pracownicy, a także partnerzy biznesowi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zadaniem biznesowego logotypu jest zwiększanie sprzedaży firmy i tym samym jej zysków. To, co możemy Ci zaoferować to perfekcyjna symbolika, unikalna typografia i spójna identyfikacja wizualna. Być może jeszcze nie wiesz, czego oczekujesz i jak powinno wyglądać Twoje logo, ale kiedy nawiążesz z nami współpracę, na 100% będziesz wiedzieć, że to jest właśnie to, czego Ci było potrzeba. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych, profesjonalnych logotypów. Mieliśmy okazję tworzyć je dla małych i dużych firm działających w różnych branżach.

Na Twoje życzenie stworzymy logotyp, z którego będziesz dumny. Logotyp, który będzie przyciągał uwagę otoczenia i wzbudzał zaufanie. To firmowe oznaczenie pomoże Ci w rozwijaniu biznesu, który prowadzisz.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy. Złóż zamówienie na logotyp, a my zajmiemy się resztą!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ