Rekomandowany Marketing Szeptany Łódź

Włącz marketing szeptany i zdobywaj klientów

Rekomendowany Marketing Szeptany Szeptanka Łódź

Dużo będziemy pisać o Twojej firmie oraz usługach, jakie proponuje Twoja firma. Sprawimy, że będzie o Tobie wszędzie głośno!

Zacznijmy od tego, czym w ogole jest Marketing Szeptany?

Otóż to nic innego, jak rodzaj marketingu, który ma na celu dotarcie do jak najszerszego grona użytkowników z konkretnymi treściami. W jaki sposób? Poprzez różnego rodzaju dyskusje, które są prowadzone w sieci. Prowadzenie marketingu szeptanego może odbywać się na dwa sposoby – jawnie (poprzez ambasadora marki) oraz niejawnie (poprzez zwykłych użytkowników).

Jakie są zadania Marketingu Szeptanego?

  • Wywołanie pozytywnych reakcji odbiorców.
  • Motywowanie do rozpoczynania rozmowy o konkretnym produkcie, usłudze, czy marce.
  • Aranżowanie dyskusji w taki sposób, aby wywoływać tylko pozytywne wypowiedzi, opinie.
  • Jak zacząć rozmowę, by osiągnąć jak najlepszy efekt?

Bardzo wiele osób kompletnie nie rozumie, czym jest marketing szeptany. Niektórzy myślą, że wypisując na forum podobne treści jak następująca: „Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty…”, świetnie poradzą sobie z tym zadaniem samodzielnie i nie będą musieli korzystać z usług świadczonych przez marketingowców. Tymczasem zacytowany urywek zdania nie jest marketingiem szeptanym i do tego mu całkiem daleko. Taki post widniałby na forum co najwyżej kilka minut, po czym zostałby usunięty. Samodzielne wykonywanie działań w tym kierunku nie ma najmniejszego sensu. By przeprowadzić profesjonalny marketing szeptany, trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Skorzystaj z marketingu szeptanego aby zwiększyć świadomość swojej marki!

Prowadzenie działań z zakresu marketingu szeptanego wymaga specjalnego przygotowania. Bardzo ważne jest to, aby osoba, która zamierza reklamować pewne produkty czy usługi, miała już historię postów na forum. Co więcej, posty te powinny być zgodne z tematyką forum. Aby w ogóle wypowiadać się na jakikolwiek temat, trzeba też dysponować wiedzą w danym obszarze. I w ten sposób wszystko się komplikuje. Na szczęście wówczas z pomocą śpieszy Sono Seo. Oferujemy profesjonalny marketing szeptany gwarantujący sto procent satysfakcji i wzrost sprzedaży w zaskakującym tempie!

Etapy współpracy

Analizujemy Twoje potrzeby

Będziemy zadawali dużo trudnych pytań dlatego, że są dla nas cenne! W zależności od potrzeb klienta realizujemy usługę marketingu szeptanego przyjmując różnorodne strategie: szybką, zmasowaną promocję, długofalowe działania lub ograniczona budżetem i możliwościami (usługi lokalne) promocja. Dlatego też przy bezpłatnej wycenie opowiedz nam, jakie sa Twoje cele i na jaką skalę, a my przygotujemy Ci konkretną strategię.

Realizacja marketingu szeptanego

Walczymy, aby o Twojej firmie było głośno! Gdy już uda się ustalić konkretną strategię czas na ustalenie natężenia wpisów na forach i portalach. Nasi specjaliści w tym zakresie rozpisują harmonogram publikacji i zgodnie z nim pracują tj. promują Twoją firmę. Wpisy o Twojej działalności, firmie dodawane są wyłącznie w powiązanych grupach tematycznych, a gdy takich nie ma, to wcześniej sami budujemy dyskusje na temat konkretnej usługi czy też produktu, aby później odesłać użytkowników na Twoją stronę.

Raport

Zobacz gdzie i co napisaliśmy o Twojej firmie! Wraz z zamknięciem konkretnego miesiąca przesyłamy rozpiskę z linkami do miejsc, gdzie pojawiły się publikację reklamowe o Twojej działalności lub Twoich produktach.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ