Opisy produktów firmowych pod SEO Łódź

Zdobywaj Klientów opisami produktów lub usług

TWORZENIE OPISÓW PRODUKTÓW LUB USŁUG

Zachęcająco i atrakcyjnie opisane produkty lub usługi Twojej firmy, znacznie ułatwią sprzedaż i pomogą w zdobyciu nowego Klienta w postaci zlecenia.

Warto profesjonalnie opisać swoje produkty oraz usługi.

Prowadzisz własny sklep internetowy? A… może jako firma oferujesz jakieś usługi? Choć masz naprawdę atrakcyjną, obszerną ofertę, wciąż generujesz niskie przychody? To da się wyjaśnić. Być może wynika to z braku odpowiednich opisów tychże produktów/usług bądź też z opublikowania na stronie nieprofesjonalnych treści. Na szczęście wszystko można zmienić. Korzystając z naszej pomocy, nie tylko zainteresujesz klientów zdjęciem i nazwą produktu, ale też zatrzymasz i zmotywujesz do zakupu samym opisem. Bo dobry tekst sprzedażowy ma niesamowitą moc.

Jak sprawić, by opisy produktów ułatwiały sprzedaż ?

Właściciele sklepów nierzadko kopiują opisy poszczególnych produktów ze stron producentów, bo w końcu wydaje im się, że nikt bardziej fachowego takiego opisu nie stworzy. Tymczasem faktycznie treść opisująca dany produkt jest wartościowa dla czytelników, ale nie typowo sprzedażowa. Oczywiście taki opis jest po części w porządku, gdyż dane techniczne też każdy klient chce poznać. Jednak opis, który zachęci do zakupu, jest tu najważniejszy. Klient zainteresowany produktem w razie potrzeby sam dopyta o konkretne parametry czy dane. Najpierw musi zrozumieć, że przedmiot ten rzeczywiście mu się przyda. I to jest zadanie dla copywritera.

Jakie błędy popełniają właściciele E-sklepów, tworząc opisy swoich produktów i usług?

Przede wszystkim tworzą opisy, które nie współgrają z komunikacją marki. W dodatku zupełnie bez sensu wyolbrzymiają zalety produktu. Zdarza się też, że posługują się słownictwem, którego większość klientów nawet nie rozumie. Niektórzy dosłownie tłumaczą opisy produktów z języka obcego na polski. Kolejnym błędem jest niewątpliwie brak optymalizacji opisów pod kątem SEO. Wszystko to wynika z braku wiedzy i doświadczenia w tego rodzaju działaniach.

A tak robimy to my!

Przede wszystkim piszemy prostym językiem. Unikamy zdań wielokrotnie złożonych i nie przesadzamy z ilością epitetów. Ponadto piszemy w stronie czynnej, podkreślając akcję. Zawsze staramy się wykorzystywać przymiotniki i przysłówki, które w sposób precyzyjny opisują zalety produktu, a także rozbudzają wyobraźnię. Naszym zdaniem dobry opis to ten, który jest napisany językiem korzyści. Po przygotowaniu tekstu sprawdzamy jego poprawność. Nie możemy pozwolić sobie na żadne błędy. Chcielibyśmy również podkreślić, że tworząc opisy, piszemy pozytywnie i entuzjastycznie. Dbamy też o to, aby dopasować styl tekstu do profilu klienta. Nigdy nie kłamiemy w opisach i co najważniejsze, przedstawiamy informacje zgodnie z zasadą odwrotnej piramidy (kluczowe cechy produktu, mniej ważne szczegóły, wątki mające wpływ na zainteresowanie – sprzedaż).

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy albo potrzebujesz stworzyć ofertę produktów czy usług, która zainteresuje potencjalnych klientów, zapraszamy do nas. Powiedz nam, czym się zajmujesz i jakie są Twoje potrzeby, a my zajmiemy się całą resztą. Przygotujemy dobre opisy produktów bądź usług, które przyciągną uwagę klientów, a co za tym idzie, wpłyną na wzrost sprzedaży w sklepie czy firmie.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ