Artykuły na bloga Łódź

Blog ułatwi Ci pozyskiwanie nowych kontaktów

TEKSTY NA BLOGA ŁÓDŹ NA ZAMÓWIENIE

Nowoczesną metodą docierania do potencjalnych klientów jest przyciąganie ich uwagi poprzez publikowanie wartościowych artykułów – poradników na blogach firmowych.

Czy prowadzenie firmowego bloga faktycznie ma sens?

Merytoryczne teksty, a co się z tym wiąże, poprawne budowanie bloga firmowego to w dzisiejszym świecie skuteczny sposób na widoczność marki! Pomimo iż coraz więcej firm i sklepów internetowych decyduje się na założenie firmowego bloga, a następnie regularne zamieszczanie wpisów, niektórzy wciąż zastanawiają się nad tym, czy naprawdę warto… Otóż możesz mieć pewność, że to ma sens!

Twój blog, jeżeli tylko będzie prowadzony regularnie i rzetelnie, będzie chętnie odwiedzany przez obecnych i potencjalnych klientów, spragnionych cennych informacji dotyczących produktów, usług i całej branży, w której działa Twoja firma. To stworzy poprawne relacje między konsumentami a marką. Co więcej, wpłynie na zaufanie klientów do firmy. Zastanawiasz się tylko… jak tworzyć dobre teksty? Podpowiadamy poniżej.

Dobre teksty na bloga, czyli…?

Dobre artykuły blogowe to te, które są wartościowe dla czytelnika (klienta), a do tego pisane w przystępny dla niego sposób. Można posługiwać się w nich językiem korzyści, lecz bez przesady. Artykuły ściśle sprzedażowe źle zabrzmią na tego typu stronie. Jakie powinny być teksty publikowane na blogu? Przede wszystkim rzetelne, obiektywne i unikatowe. Ważne jest również to, aby treści te były publikowane na stronie regularnie.

SEO w artykułach blogowych

Artykuły publikowane na blogu mają dostarczać czytelnikom cenne dla nich informacje. Jednak to nie jedyne zadanie tego contentu. Innym powodem tworzenia blogów jest pozycjonowanie strony firmowej w wyszukiwarce. Treść zamieszczana na blogach musi być jednak zgodna z zasadami SEO. Powinna też zawierać frazy kluczowe z odpowiednim natężeniem. Mimo to nie wiesz, jak się za to wszystko zabrać?

Powierz prowadzenie bloga profesjonalistom!

Napisanie dobrego artykułu nie jest prostym zadaniem. Zdajemy więc sobie sprawę z tego, że możesz nie wiedzieć, jak pisać ciekawe i poprawnie skonstruowane teksty. W końcu nie możesz znać się na wszystkim. W końcu to zadanie dla profesjonalistów, dla osób, które mają doświadczenie w copywritingu. To doświadczeni copywriterzy tworzą opisy i artykuły wysokiej jakości, które skutecznie pozycjonują stronę w wyszukiwarce oraz zwiększają zainteresowanie zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów. Warto więc zastanowić się nad powierzeniem tego zadania komuś bardziej kompetentnemu.

Nasza agencja tworzy merytoryczne, zawsze czytelne i przyciągające uwagę czytelników teksty. Bez względu na to, skąd jesteś, czy złożysz zamówienie bezpośrednio w biurze, czy może jednak zdecydujesz się na zlecenie tekstów zdalnie, obsłużymy Cię tak, byś był zadowolony. Mamy doświadczenie w pisaniu wysokiej jakości artykułów, jak też w samym tworzeniu i prowadzeniu blogów. Zaufało nam wielu klientów – wiele firm. Teraz kolej na Ciebie. Powierz pisanie tekstów profesjonalistom, czyli nam! Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ