Przepisywanie tekstów  na E-booki Łódź

Zmień tradycyjny tekst na tekst elektroniczny

PRZEPISYWANIE TEKSTÓW ŁÓDŹ

Jeśli chciałbyś zmienić tradycyjny tekst pisany odręcznie na tekst elektroniczny, to właśnie takie zlecenia realizujemy. Tworzymy również testy do wszelkiego rodzaju E-booków.

Tekst pisany odręcznie, kontra tekst elektroniczny.

Aktualnie w naszej ofercie znajdziesz przepisywanie:

  • teksty przeznaczone na E-booki
  • prac dyplomowych,
  • książek,
  • wszelkiego rodzaju wydruków,
  • rękopisów,
  • innego rodzaju tekstów zależnie od zapotrzebowania.

Wprowadzanie danych do baz.

Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że zaoszczędzisz swój czas, a w wyniku współpracy z naszą firmą, otrzymasz estetyczne, użyteczne teksty w wersji cyfrowej.

Osoby, które piszą prace dyplomowe, bardzo często korzystają z różnych materiałów, a w tym z notatek, brudnopisów i dokumentów pisanych ręcznie. Z uwagi, że muszą treści te dosłownie przepisać do postaci cyfrowej, tracą na to całkiem dużo swojego cennego czasu. A przecież wiadomo, że mogliby wykorzystać go do przeprowadzenia badań i kompilacji wyników na potrzeby tejże pracy. Nasza firma oferuje możliwość zmiany postaci tekstu, na przykład z wersji odręcznej na cyfrową, zawsze w sposób dogodny dla zamawiającego i przede wszystkim w rozsądnej cenie. Praca dyplomowa czasem wymaga zastosowania transkrypcji tekstu oraz nagrań wywiadów przeprowadzonych z myślą o badaniach naukowych. Przepisywanie tekstów lub nagrań wywiadów, tym bardziej, gdy nie posiada się odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, jest bardzo trudne i czasochłonne. Dzięki naszej usłudze nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. W błyskawicznym tempie przygotujemy transkrypcję wywiadów o zadowalającej i przede wszystkim wysokiej dokładności.

Książki przepisuje się z wielu powodów, czasem dlatego, że są już stare, zniszczone, a przy tym trudno dostępne. W wersji cyfrowej są znacznie praktyczniejsze. Można dużo łatwiej zacytować dłuższe fragmenty tekstu zarówno na potrzeby tłumaczenia czy na przykład prac naukowych.

Wyblakłe spisy materiałów archiwalnych, a także złej jakości kserokopie nie są łatwe do przepisania. To wydłuża czas potrzebny na wykonanie tej czynności. Przepisywanie rękopisów też jest bardzo czasochłonne, a ryzyko popełnienia błędów całkiem duże. Dla wielu osób problematyczne może być nawet wpisywanie danych do baz. Samo to, że czynność ta jest monotonna, zniechęca do wykonywania jej. Na szczęście nie musisz zajmować się tym samodzielnie.

Mamy ogromne doświadczenie w przepisywaniu różnego typu tekstów i nagrań. Zatrudniamy zespół specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują się realizacji poszczególnych zleceń. Usługę wykonujemy sprawnie i profesjonalnie, zawsze dbając o wysoką jakość przepisywanego tekstu. Jeżeli masz jakikolwiek tekst do przepisania, bez względu czy będzie to praca dyplomowa, czy inna, artykuł prasowy, notatka czy może coś bardziej obszerniejszego, jak książka, skontaktuj się z nami i poproś o wycenę. Gwarantujemy, że współpraca z nami Ci się opłaci.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ