Panoramy sferyczne 360 stopni Łódź

Zaprezentuj swoją firmę poprzez wirtualny spacer

WIRTUALNY SPACER ŁÓDŹ

Dobrze przygotowania panorama sferyczna daje dużo ciekawych i nowoczesnych możliwości w których możesz zaprezentować swoją firmę oraz usługi. Twój Klient bez wychodzenia z domu chętnie odwiedzi Twoją firmę za pomocą wirtualnego spaceru.

Google Street View jako  panoramy sferyczne 360

Jako dodatek godny polecenia do wielu stron chcących zaprezentować walory swoich lokali polecamy specjalistyczne zdjęcia jakimi są panoramy sferyczne 360. Technologię tą mogą Państwo znać z “google street view“, która pozwala na swobodne rozglądanie się po sfotografowanym otoczeniu. Nasze zdjęcia są oczywiście wyższej rozdzielczości i lepszej jakości, a co ważniejsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Ten sposób prezentacji przestrzeni świetnie sprawdza się w firmach, które wynajmują powierzchnię biurową lub produkcyjną albo mieszkalną. Często takie panoramy dają lepsze rozeznanie po jakimś wnętrzu niż plany czy zwykłe zdjęcia. Każdy restaurator, hotelarz, agent nieruchomości znajdzie w tym rozwiązanie czystą oszczędność czasu i pieniędzy. Każdy deweloper docenia te rozwiązania ponad każdy inny rodzaj prezentacji z filmami włącznie. Chcesz wynajmować? Dzięki panoramie sferycznej odezwie się do ciebie nawet odległy klient, bo wcześniej dokładnie obejrzy wszytki ściany, sufity i podłogi.

Wirtualne spacery i wycieczki.

Panoramy sferyczne można łączyć w wycieczki, czyli sekwencje połączonych panoram. Można dodać plan (mapę) i wskazać na nim gdzie są konkretne miejsca pokazane na panoramie. Klient może od nas wymagać specjalnego menu do obsługi panoram, które będzie stałe lub animowane w dowolnej kolorystyce. Klient może poprosić o retusz zdjęć lub nawet ograniczenie panoramy do mniej niż 360 stopni obrotu. Możemy na Państwa życzenie dodać dodatkowe „hot spoty” czyli punkty interakcji po których kliknięciu może się np. wyświetlić dodatkowe zdjęcie (z cennikiem, menu ect.). Właściwie mogą Państwo wymyślić dowolną interakcję, a my je wdrożymy w projekt.

Dbamy też o najwyższą jakość zdjęć. Na panoramę składa się co najmniej 21 zdjęć w 7 kierunkach co po złożeniu w całość daje jedną dużą panoramę ze zniekształceniem obiektywu „rybie oko”. Zdjęcia składane w formacie HDR mają wysoki kontrast i wyraźne zarówno czernie i biele. Dla przykładu jeśli robimy wnętrze, a na zewnątrz jest jasny dzień to normalne zdjęcia będą miały prześwietlone okna (białe), natomiast w technice HDR będzie można zobaczyć co jest za oknem, a wnętrze nadal pozostanie jasne.

Poniżej znajdą Państwo jedną z naszych realizacji dla największego producenta sufitów napinanych firmy Alteza. Panorama sferyczna na życzenie klienta została dodatkowo oprogramowana w funkcję zmieniania panoramy w locie. W tym przypadku klientowi zależało na pokazaniu różnic w ich wyrobie (suficie) z włączonym i wyłączonym światłem.

Oferujemy wysokiej jakości panoramy sferyczne dla klientów z Łodzi i okolic, które umożliwiają oglądanie w sposób interaktywny pełnej przestrzeni otaczającej obserwatora. Jest to idealna metoda prezentowania przestrzeni niezależnie od rodzaju otoczenia, a także wielkości prezentowanego pomieszczenia.

Jeżeli właśnie rozglądasz się za specjalistą, który na Twoje zlecenie wykona profesjonalne panoramy sferyczne, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Poznaj budżet w którym to zrobimy.

Szanowny kliencie, zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz od nas nieszablonowego traktowania a przygotowania wyceny dopasowanej do potrzeb. I dokładnie tak jest. Jeśli zrozumiemy o jaki efekt końcowy chodzi to przedstawimy dopasowaną ofertę.

Poniżej opisujemy różne elementy, które wpływają bardziej lub mniej na samą wycenę a na samym końcu znajdują się 3 przykłady konkretnych wycen.

Czas i miejsce.

Jednym z głównych elementów które podrażają stworzenie panoram sferycznych lub też wycieczki wirtualnej jest czas i miejsce. Fajnie jeśli zdjęcia można zaplanować w kilka terminów (pogoda bywa kapryśna) a dojazd z Łodzi nie jest długi. Przy dalekich zleceniach lub bardzo konkretnych terminach koszt wzrasta o 500 PLN (dojazd, nocleg, czas) od standardowej wyceny. Standardowa wycena zależy głównie od ilości punktów w których powstanie panorama. Jeśli jest ich mało to cena jest relatywnie duża za pojedynczą panoramę. Jeśli na danym terenie powstaje ich kilkanaście to cena jednostkowa jest dość niska.

Wycena elementów technicznych.

Dalej możemy się budować wycenę o elementy techniczne. Możemy łączyć ze sobą zdjęcia poprzez punkty co po połączeniu wszystkich panoram w danym miejscu tworzy nam wycieczkę. Poza menu wybory panoram do polepszenia nawigacji można dodać mapkę poglądową i na niej klikać na punkt w miejscu, które nas interesuje do oglądania. Możemy zrobić też indywidualne menu gdzie uzgodnimy jakie przyciski i ich funkcjonalności zastosujemy. Ponadto możemy do wycieczki dodać muzykę, konkretne nagrania (lektora) które się odtworzą po ich kliknięciu. Możemy robić zdjęcia porównawcze np. to samo pomieszczenie w dzień i w noc (zmiana po kliknięciu). A może Państwo sami poddadzą coś nowego co będziemy dopiero musieli wycenić.

Przykładowe wyceny.

Mam kawiarnię w Łodzi i chcę pokazać wnętrze na 2 ujęciach – panoramach sferycznych. Zdjęcia można zrobić w dowolny dzień przed 9 rano“.

WYCENA: – 200 PLN netto – gotowe do wstawienia na stronę panoramy, po 36 godzinach od czasu wykonanych zdjęć.

Mam w Tomaszowie salę weselną i chcę wycieczkę około 6 panoram. Termin tylko przed weselem (zastawione stoły)“.

WYCENA: 850 PLN netto Termin 4-5 dni.

“Mam ośrodek wypoczynkowy na morzem, potrzebuję wycieczkę z około 30 punktami, mapą ukazującą teren, dodatkowymi nagraniami odtwarzanym podczas oglądania, spersonalizowanym menu i dodatkowymi zdjęciami na stronę. Sesja tylko przed sezonem”.

WYCENA: 2 400 PLN netto termin 2 tygodnie od zakończenia zdjęć.

Reasumując.

Panorama sferyczna to dziś nowoczesny sposób prezentowania oferty oraz konkretnych obiektów, a nawet produktów.

Może właśnie tego potrzebujesz, by wybić się ponad konkurencję!

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ