Sono Seo

Interaktywna Agencja Pozycjonowania SEO Łódź

O NAS

Prześledź naszą historię i zdecyduj czy warto nam zaufać. Zobacz co udało nam się osiągnąć na przestrzeni lat, jakie marki uruchomiliśmy i jakie projekty stworzyliśmy. Poznaj nas lepiej, a może i nam uda się poznać Ciebie.

Agencja pozycjonowania Łódź Sono Seo powstała w 2012 roku. Jesteśmy agencją interaktywną zajmującą się szeroko pojętym marketingiem oraz reklamą internetową. Jednak najważniejszą pozycją w ofercie naszej agencji jest SEO i wreszcie pozycjonowanie stron, E-sklepów internetowych w wyszukiwarce Google.pl.

Odgórnym założeniem agencji, od samego początku było to, aby każdy z nas zajmował się, nie tylko tym w czym jest dobry, ale również tym co lubi i dobrze się w tym czuje. Tworzymy zgrany i sprawdzony już od lat zespół ambitnych programistów, pozycjonerów (link building), specjalistów od (SEO), grafików oraz copywriterów.

W tym właśnie sprawdzonym już od lat zespole z powodzeniem realizujemy często nawet wysokie wymagania naszych Klientów. Uczciwie będzie jeśli napiszę o tym, że pomimo coraz bardziej rozbudowanej oferty naszej firmy, najważniejszą jej pozycją jest SEO oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.pl

Niezależnie od tego, czy klient zgłasza się do nas tylko z samym zapytaniem, zamawia projekt prostej strony, czy też korzysta z naszych usług kompleksowo. Wszystkich traktujemy w taki sam sposób tj. – poważnie i profesjonalnie!

W branży internetowej zawsze staramy się umiejętne spoglądać w przyszłość… Chcemy aby po wdrożeniach wszelkiego rodzaju nowych zmian w algorytmach katalogu Google, projekty naszych Klientów pozostały stabilne oraz bezpieczne.

Wytrwałość można szybko stracić jeśli przestaje się pracować nad jej utrzymaniem…
Bruce Lee

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

#RECENZJE

SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

SPERA

Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

ALTEZA
Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

GOODCODE
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

CENTRUM OPIEKI FAMILIA
W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

I ŚLUBUJĘ CI

Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

EM SEO

Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

EKO-KOMPLEKS

Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

FIRMA REKLAMOWA FLESZ