Co warto zrobić przez rozpoczęciem pozycjonowania?

 

Jeśli chodzi o realizację usługi pozycjonowania warto zadbać o następujące czynności…

 • Warto certyfikować domenę certyfikatem bezpieczeństwa SS-l więc na obecną chwilę nie tylko sama strona ale również adres strony pozostaje bezpieczny w sieci,
 • została wykonana oraz wdrożona polityka prywatności oraz RODO. Proszę się z nią zapoznać i sprawdzić czy wszystko się tam zgadza?
 • wytracona została szybkość ładowania się strony na wszystkich urządzeniach oraz obecnie przy ładowaniu się domeny pobiera ona dużo mniej transferu, było sporo błędów w strykturze samego szablonu strony oraz w niektórych przypadkach źle linkowały adresy. Poprawiłem lokalizacje adresu ponieważ linkował on w nieodpowiednie miejsce.
 • proszę rozważyć wdrożenie domeny do środowiska Google Moja Firma ponieważ nie dostrzegłem tam wpisu dla Pana rekordu domeny? Warto tam zbierać opinie i sukcesywnie podnosić pozycje również dla tej platformy.
 • tagi w nagłówkach o których Pan wspomina dodane zostały celowo głównie dla lepszego wrażenia pierwszej wizyty Google Boota na Pana domenie którą wygenerowałem. Obecnie jest to najważniejszy parametr dla SEO. Zmieniłem wartość tego parametru na stronię głównej, który na obecną chwilę nie jest „zlepiem słów”. To dobrze sprawdzający się patent przy pierwszych indeksacjach. Na pozostałych podstronach dla uzyskania najwyższych pozycji, najlepiej aby nagłówki pozostały w obecnej formie. Jeśli jednak wyjątkowo coś w nich Panu przeszkadza poproszę o ewentualne sugestie w tej kwestii,
 • wstawiony parametr favicon który widać lewym pasku adresu dla domeny. Jeśli chciałby Pan aby był on inny proszę podesłać grafikę
 • proponujemy dodawać cały czas nowe podstrony z wartościowymi tekstami aby podnieść współczynnik site dla domeny dla której pozycjonujemy stronę.
 • warto również dodać oraz zweryfikować wpis firmy w środowisku Google Moja Firma,

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Bezpłatna wycena

  Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę.

   #RECENZJE

   SONOSEO okazało się zespołem doświadczonych fachowców. Sprawna obsługa i świetny kontakt. Zdecydowanie polecamy współpracę.

   SPERA

   Od samego początku jak i do tej pory współpraca z firmą Sono Seo układała i układa się bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm

   HURTOWNIA SKÓR SKÓR - KAR
   Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od przyjaciela. I muszę przyznać, że jako prezes firmy jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecenie to polecenie!

   ALTEZA
   Zespół rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!

   GOODCODE
   Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Krystianem. Kontakt dostałam od znajomego, który mi polecił te firmę oraz tą konkretną osobę. Polecam!

   CENTRUM OPIEKI FAMILIA
   W ogromnym skrócie – indywidualne podejście do klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Polecamy wszystkim!

   I ŚLUBUJĘ CI

   Szczerze i bez żadnych wątpliwości mogę polecić firmę Sono Seo! Korzystam głównie z pomocy dotyczącej SEO oraz pozycjonowania.

   EM SEO

   Kontakt do firmy Sono Seo otrzymałem od kolegi, który współpracuje już z nimi. Jest zadowolony i ja również.

   EKO-KOMPLEKS

   Firma jest profesjonalna a i ceny wydają się być uczciwe i nie wygórowane. Z usług tej firmy korzystam już czwarty rok i z roku na rok współpraca układa się coraz lepiej.

   FIRMA REKLAMOWA FLESZ